טרמפולינה לחצר

יום בעידן המסכים שבו אנחנו חיים, אנחנו כהורים מנסים לחפש (וגם למצוא) כל הזמן דרכים נוספות להוציא את הילדים מהמסך. טרמפולינה לחצר היא דרך אופטימלית – וזה בדוק. את כל הסיבות שבגינן טרמפולינה תהיה אחת הרכישות היותר מוצלחות שלכם אם יש לכם גינה וטיפים לבחירת הטרמפולינה הנכונה עבור הגינה והילדים שלכם – תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

אז למה דווקא טרמפולינה?

  • כי הילדים אוהבים – טרמפולינה לחצר היא מתקן שמעטים הילדים שיכולים להישאר אדישים לידה. הם אוהבים לקפוץ ולרחף, לאתגר את עצמם בגלגולים ובסלטות ונהנים במיוחד אם משפריצים עליהם מים תוך כדי קפיצה ביום קיץ חם. מכיוון שהאושר הגדול ביותר שלנו הוא לראות אותם נהנים, זאת סיבה מצוינת לרכוש להם מתקן קפיצה לחצר.
  • כי זה מוציא אותם מהמסכים – כמו שכבר ציינו, הדור של הילדים שלנו הוא דור שנולד עם מסך ביד. ברוב הבתים בארץ נשמע מדי יום ויכוח בין הורים לילדים, שעוסק בנושא הזמן המופרז שהילדים מבלים מול המסך. כשתהיה לכם טרמפולינה בחצר, סביר מאוד להניח שכמות הוויכוחים תפחת. למעשה, יש אפילו סיכוי שהוויכוח העיקרי שלכם איתם יהיה על זה שהם כבר צריכים להיכנס הביתה… 😊.
  • כי זאת יופי של פעילות גופנית – עוד מאפיין ברור של דור הילדים שלנו הוא פעילות גופנית מועטה. זה קשור גם למסכים כמובן, וגם, כנראה, לגורמים נוספים. מכיוון שכולנו מבינים עד כמה פעילות גופנית חשובה לבריאות הגוף והנפש, הרי שרכישת טרמפולינה לחצר יכולה לעשות פלאים בכל מה שקשור להוצאת אנרגיה ופיתוח שרירים.

ואיך בוחרים טרמפולינה לגינה?

אם התחלתם לברר פרטים לגבי טרמפולינות לגינה, בוודאי ראיתם שיש הרבה מאוד גדלים וסוגים של טרמפולינות. הפרמטרים העיקריים שצריכים להנחות אתכם בבחירה הם הפרמטרים הבאים:

  • רשת ביטחון – חשוב מאוד שאת הטרמפולינה תקיף רשת גבוהה, על מנת למנוע נפילות של הילדים אל מחוץ למשטח הקפיצה. יש לוודא שהרשת אטומה לגמרי, חזקה ועמידה בפני פגעי מזג האוויר, על מנת לשמור על ביטחונם מפני פציעה ועל מנת שאתם תוכלו להיות כמה שיותר רגועים.
  • גודל מתאים – חשוב לוודא שיש לכם מספיק מקום לטרמפולינה שאתם רוצים, ושהשטח הפנוי ישר ונקי על מנת שהטרמפולינה תהיה יציבה.
  • התאמה לכמות הילדים ולמשקלם – יש טרמפולינות בגדלים שונים, וכל אחד מהן מותאמת לנשיאת משקל מסוים. חשוב מאוד לרכוש טרמפולינה לחצר המתאימה למספר הילדים שמתעתדים לקפוץ עליה ולמשקלם, על מנת לאפשר להם לקפוץ בבטחה ולצמצם למינימום את סיכויי הפגיעה.
  • ריפוד מספק – חשוב מאוד לוודא שהחלקים המתכתיים של הטרמפולינה יהיו מכוסים בבד מספיק עבה לטובת שמירה על בטיחות הילדים.
  • אחריות – חשוב מאוד לרכוש טרמפולינות לחצר מחברה המספקת אותן באחריות מלאה ועומדת לשירותכם גם לאחר הקנייה.

אצלנו תוכלו למצוא מבחר טרמפולינות, אשר עומדות בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד, ואשר מגיעות אליכם באחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף אודות טרמפולינה לחצר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.

טרמפולינה לחצר
דילוג לתוכן