טרמפולינה לילדים

מחפשים מתנה מושלמת לילדים שלכם שתספק להם כיף אדיר, תנתק אותם קצת מהמסעים ותגרום להם לעשות פעילות גופנית? אתם צריכים טרמפולינה לילדים. למה דווקא טרמפולינה ואיך רכישה שלה תהיה אחת הרכישות היותר מוצלחות שעשיתם בחיים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

הילדים בבית – אבל בעננים

מאמר זה נכתב בתקופת הקורונה, כשהילדים בבית, אולם כל האמור בו נכון גם לכל יום אחר בשנה. אם יש לכם ילדים החל מגיל 4 ומעלה ואפילו קטנים יותר, אתם בוודאי מכירים את התגובות שלהם למראה טרמפולינה בחצר של החברים או בלונה פארקים למיניהם. הם מייד רוצים לקפוץ, וכשהם כבר קופצים – הם מאתגרים את עצמם בלקפוץ יותר ויותר גבוה ובהמשך, כשהם כבר שולטים טוב יותר בתנועות – גם בגלגולים ובסלטות. אם יש כמה ילדים במשפחה או כשמגיעים חברים, הם גם עושים ביניהם תחרויות, כך שמדובר במתקן שמספק לילדים שעות רבות של הנאה – מחוץ למסך הטלפון ו/או המחשב. 

הדגשים החשובים בבחירת טרמפולינה לילדים

בכך שטרמפולינה היא מתקן מהנה ומאתגר שמוציא את הילדים מהמסכים וגורם להם לבצע פעילות גופנית – אין בכלל ספק. אבל, סקירה קצרה של השוק  מגלה, שיש הרבה מאוד סוגים של טרמפולינות, ומכיוון שמדובר במתקן קפיצה שחייב להיות בטיחותי – כדאי מוד לבחור טרמפולינה בטוחה ואיכותית. הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הם:

  • מספיק מקום לטרמפולינה – חשוב מאוד להציב כל טרמפולינה לילדים על שטח ישר ללא אבנים או מהמורות, וזאת על מנת שהוא לא יזוז מהמקום או חלילה יהתפך במהלך הקפיצות.
  • רשת ביטחון – כשמדובר בטרמפולינות שמיועדות למרפסת או לגינה, חשוב מאוד שהן תהיינה מוקפות ברשת ביטחון חזקה שתפקידה למנוע נחיתה של הילדים מחוץ למשטח הקפיצה.
  • גודל מספק – חשוב מאוד לרכוש טרמפולינה לילדים בגודל שיאפשר לכל הילדים שמתעתדים לקפוץ עליה לקפוץ בבטחה. יש היום טרמפולינות במגוון גדול של גדלים, וכמובן שהעלות משתנה בהתאם, אולם הדבר החשוב ביותר, כמובן הוא בטיחותם של הילדים. בכל מקרה מומלץ שלא יקפצו ביחד יותר מ-3-2 ילדים, על מנת לספק להם סביבת קפיצה בטוחה לחלוטין.
  • אחריות – חשוב מאוד לרכוש טרמפולינה לילדים שמגיעה עם אחריות מלאה, על מנת שבכל מקרה של שבר / קרע או בעיה יהיה לכם אל מי לפנות ולקבל סיוע בתיקון המתקן.

אנחנו כאן לשירותכם

אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של טרמפולינות לילדים, במבחר גדלים ועיצובים, לרבות טרמפולינות בקטרים גדולים וטרמפולינות עם חישוק כפול – להגברת הביטחון של ילדיכם. כל המתקנים מגיעים אליכם עד הבית ומותקנות בגינה על ידי נציג החברה.

לקבלת מידע נוסף אודות טרמפולינה לילדים ולסיוע בבחירת המתקן המתאים לכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

טרמפולינה 3.66 מ' לחצר