תקנון חנות "טרמפולינות"

ברוכים הבאים לאתר טרמפולינות. האתר הינו אתר לממכר טרמפולינות לחצר וטרמפולינות לילדים המופעל ע"י י.ט. מסחר.

בתקנון זה – השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות. בכל מקום בו נכתב בלשון זכר הכוונה גם ללשון נקבה.

הרוכשים באתר טרמפולינות מצהירים בזאת כי קראו והסכימו לתקנות אלה כלשונן. גולשים המבצעים פעולות באתר מצהירים בעצם ביצוע הפעולה כי הם מודעים לתקנון ומכירים
הוראות תקנון האתר ומסכימים להם, וכי לא תהיה להם כל טענה או תביעה כנגד טרמפולינות, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות טרמפולינות ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

תנאי השתתפות

1. רשאים לבצע פעולה באתר, תושבי מדינת ישראל מעל גיל 18.

2. ביצוע הזמנה

ההזמנות באתר מתבצעות באופן טלפוני בלבד ואין אפשרות לבצע רכישות און ליין. אישור סופי של ההזמנה יינתן רק לאחר חיוב כרטיס האשראי של המזמין.

במידה ותחול טעות בתיאור המוצר או במחיר מוצר או בכל פרט אחר, תהייה טרמפולינות רשאית לבטל את הרכישה והלקוח לא יחויב בתשלום עבור ההזמנה שבוטלה.

3. פרטי המשתמש

בעת ביצוע הפעולה בטרמפולינות יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים : שם פרטי, שם משפחה, שם, טלפון, יישוב, דואר אלקטרוני.

הכנסת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית לכל דבר ועניין.

4. תשלום ואספקה

לאחר ביצוע הזמנה טלפונית בחנות טרמפולינות המשתתף מחויב מיידית בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס' התשלומים אשר אושר בשיחה. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 7 ימים (להלן:" מועד האספקה"). לאחר החיוב הפרטים משמדים ונגרסים.

חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות האתר עושה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה.

המחירים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים שנרכשו בחנות טרמפולינות תתבצע ללקוח בדרך שתסוכם איתו.

5. זמינות מוצרים באתר

טרמפולינות עושה מאמצים לשמור על האתר מעודכן, עד כמה שניתן, מול מלאי המוצרים הזמין לאספקה במחסני היבואנים איתם אנו עובדים.

יחד עם זאת, הופעת מוצר למכירה באתר אינה מהווה הוכחה כי המוצר אכן זמין לאספקה ונמצא במלאי היבואן. לקוחות הגולשים באתר מצהירים כי הם מבינים שיתכן והמוצרהמוצג באתר אינו זמין במלאי במועד ההזמנה ולא תהייה להם כל טענה בנושא זה.

במקרה והמוצר אינו במלאי תאפשר טרמפולינות ללקוח להמיר את המוצר במוצר אחר.

6. תאימות המוצר המתקבל למוצג באתר

טרמפולינות עושה ככל יכולתה לשמור על תאימות מלאה בין המוצרים המוצגים למכירה באתר ובין המוצרים המתקבלים בפועל. יחד עם זאת יכולות להיות סטיות מסוימות בין תמונת המוצר המוצגת, באתר לבין המוצר המתקבל בפועל.

לקוחות הרוכשים מוצרים באתר טרמפולינות מצהירים כי הם מבינים ומסכימים לקיום סטיות מסוימות בין המוצרים המוצגים באתר לבין המוצרים המתקבלים בפועל ולא תהייה להם כל טענה ואו דרישה לגבי סטיות אלה.

7. ביטול הזמנה שבוצעה בחנות טרמפולינות

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים וסגורים באריזתם המקורית השלמה. מוצר שנפתח ייחשב כמוצר יד שנייה ומחירו יהיה כמחיר מוצר יד שנייה.

לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן לך. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), ובניכוי עלות שליחות ההחזרה (במידה וקיימת). אם המוצר נבדק על ידי צוות האתר ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו המקורית, לא יהיה צוות האתר מחויב לאשר את החזרת המוצר ובמקרה כזה ישלח המוצר חזרה ללקוח.

8. תקינות מוצרים

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

9. אחריות

טרמפולינות אינה מייצרת את המוצרים, ואינה נושאת באחריות לטיב המוצרים.

האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לעמידותם ולתכולתם, חלה על היבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות המצורפת למוצר.

אין אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח.

10. תנאים נוספים

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל פרט במוצר, רשאי צוות האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.

טרמפולינות שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

11. אופן השימוש בטרמפולינות

כל המתקנים המוצגים באתר מיועדים לשימוש ביתי בלבד ! המתקנים אינם מיועדים לשימוש מסחרי, כולל השכרה. כל שימוש מסחרי מבטל אוטומטית את האחריות על המוצר.

בברכת קנייה מהנה

צוות טרמפולינות